Apartamenty w Chorwacji - apartamenty DAJAK


apartamenty
To nie jest zwykły hotel czy willa - to najlepszy cel rodzinnej wyprawy. Ponieważ dla nas nie liczy się ilość ale jakość zakwaterowania. Zapraszamy do wynajęcia dwóch w pełni wyposażonych apartamentów, podobnych do siebie ,posiadających osobne wejścia . Na zdjęciu po lewej widać część domu i ogrodu , w której znajdują się apartamenty. Jeden z nich znajduje się na parterze a drugi na piętrze, z wejściem po schodach znajdujących się z tyłu domu . Oba apartamenty wyposażone są w dwie sypialnie, salon , kuchnię z jadalnią oraz komplenie wyposażoną łazienkę. Jak widać na zdjęciu oba apartamenty mają tarasy, apartament na parterze ma ponad 50 metrów, idealnie nadają się na gorące letnie dni. Pomimo upału na zewnątrz w domu zawsze panuje przyjemny chłód , nawet bez klimatyzacji .
Apartament - OrebicDom jest idealnie położony , pomiędzy najpiękniejszą w Orebiciu plażą  a centrum miasteczka ze sklepami, restauracjami, barami itp. Odległość od domu do w/w to nie więcej niż 150m lub 2 minuty spacerkiem. Dom stoi w otoczeniu podobnych domów jednorodzinnych otoczony ogrodem , miejscem do parkowania i przestrzenią dla ciebie , twoich dzieci i czworonożnych ulubieńców. Ogród otoczony jest murem i nie będziesz czuł , że jesteś w centrum Orebicia. Na zdjęciu powyżej - widok z południowego okna apartamentu na piętrze. Po lewej widok na północ , łączący w Orebiciu piękno gór i morza. Wracając do apartamentów.
Apartament  - OrebicKażdy wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem i zlewozmywak w kuchni. Oprócz 4 łóżek w sypialniach każdy ma dodatkowo tapczan w salonie. Tak więc oba są odpowienie dla 5 osób. Sypialnie są podwójne, i każdy apartament na ponad 50 metrów. Oczywiście są ponadto dodatkowe udogodnienia. Miejsce jest idealne dla twojego psa lub kota MOŻESZ GO ZABRAĆ - moja rodzina kocha zwierzęta. Możesz także spróbować śródziemnomorskich darów natury , które moje rodzina produkuje w regionie Peljesac od pokoleń. Naljepsze są słynne wina i brandy z półwyspu Peljesac. Twoim gospodarzem prawdopodobnie będę ja lub któryś z członków mojej rodziny. Młodsi jej członkowie rozmawiają po angielsku , włosku i francusku, za to starsi brak znajomości języków nadrabiają słynną południową gościnnością. Chcesz więcej szczegółów... mogę w tej chwili nie pamiętać, mija północ. Lecz myślę , że wystarczy ich byś spojrzał na stronę ceny i rezerwacje ;) . Mam nadzieję , że zajrzysz.
 

Galeria zdjęć - kliknij na wybrane by zobaczyć je w powiększeniu

Kuća
Kuća 2
Apartament
Apartament
 

Apartamenty - kliknij na wybrane by zobaczyć je w powiększeniu

   
Apartament 2
apartament 1

Apartament 2

Apartament 1

   

APARTAMENTY DAJAK -
STRONA GŁÓWNAI
O
OREBICIU
APARTAMENTY
DAJAK
CENY
I REZERWACJE
KONTAKT
INFORMACJE

Apartamenty Dajak - Orebic, Peljesac, Chorwacja (c) 1999. - 2004.