Dovolená Chorvatsko - Apartmány Chorvatsko - Ubytovani

APARTMÁNY DAJAK
OREBIČ, poloostrov Pelješac

Vyberte si jazyk:

HRVATSKI JEZIK

HRVATSKI

ENGLISH

polski.jpg (1207 bytes)

POLSKI

Czech language

ČESKY

O těchto stránkách:

Pokud chcete na dovolená do Orebič nebo na Pelješac, Chorvatsko - doufám, že shledáte mé stránky přínosnými. Snažím se shromáždit hodně užitečných informací, map, průvodců a poskytnout tolik pomoci, kolik zvládnu.

Tyto stránky vznikly před třemi lety jako jedny z úplně prvních, které nabízely v Chorvatsku turistické pronájmy on-line. Během této doby se staly hlavním prodejním místem pro naše pronájmy. Chci poděkovat všem svým hostům a návštěvníkům těchto stránek za pomoc při zlepšování pronájmů a služeb, které poskytuji, i těchto stránek (speciální dík patří panu Marku Kosiolovi, Turinter z Wroclawi v Polsku za pomoc s veškerou polštinouss).

Stále se snažím je vylepšovat - teď spolupracuji s dalšími prázdninovými pronajímateli v Orebiči i dalších místech na Jadranu, abychom dali dohromady a udržovali kompletní turistický informační server o Pelješacu a především o Orebiči a Trpanji. Bude obsahovat on-line mapy, cestovní průvodce, tipy a doporučení a rozsáhlou databázi prázdninových pronájmů. Rovněž udržuji kontakty s dalšími pronajímateli z jiných středisek na Jadranu a plánujeme vybudovat kompletní chorvatský turistický a ubytovací server.

Do té doby - rád vám pomohu, kde tyto stránky nestačí. Potřebujete-li vědět cokoliv o Orebiči nebo Pelješacu, máte-li nějaké otázky k ubytování, nebo náměty na spolupráci - napište mi.

S pozdravem!

Ivica Dajak, též známý jako Dalmatian

Dovolena v Chorvatsku - ubytování v soukromí
APARTMÁNY DAJAK, Orebič, Pelješac, Chorvatsko (c) 1999. - 2008.

Atlas.cz

  TOPlist Seznam.cz

hosted by croatia-holidays, Orebic, Peljesac