Aktivity - Apartmany Dajak - Orebič, Chorvatsko - ubytování v soukromí

aneb co děláme a co můžete dělat Vy

Tato část mých stránek je o tom, co se tu děje - když necháme stranou moře a slunce. Přesněji řečeno, nejsou ani tak o tom, co se děje v Orebiči obecně, spíše o tom, co se děje u nás doma a kolem.

Je to adresováno především těm, kteří tu budou mimo vrcholnou sezónu a tak se jim moje rodina (především můj otec) budou moci více věnovat.

To, o čem tu hovořím, je čímsi "navíc": během Vaší návštěvy budeme Vašimi nejbližšími sousedy a nějaký čas můžeme - a nemusíme - trávit společně. Také se můžeme (stejně jako s některými z lidí na fotografiích) stát přáteli. A také nemusíme - to je na Vás a také na nás. Možná budete chtít právě jen své apartmá a své soukromí. Nebo možná zrovna my nebudeme mít čas si povídat, protože budeme mít spoustu všední, každodenní práce.

Vedle domácího vína a brandy můžete ochutnat i další speciality - například "peka", což je zvláštní způsob přípravy jídla na horkém popelu pod kovovým příklopem nebo třeba proslulé pečené chobotnice, jak je dělá můj otec. Také můžeme zajít do našeho vesnického domu, kde žije moje babička, a podívat se zblízka, jak vypadal život zde - drsný, ale bez stresu. Přemýšlím o tom, že bych některá turistická apartmá umístil sem. Asi by to bylo přitažlivé, ale nejsem si jist, zda by to nepoznamenalo čistou atmosféru toho místa.
Uvidíte tady domácí zvířata, podíváte se, jak místní lidé žijí a ochutnáte naše víno a brandy ve staré "konobě".

Především hosté, kteří nás navštíví na přelomu září a října se k nám mohou na pár hodin připojit při vinobraní a přípravě vína. Samozřejmě - nebudeme po vás chtít, abyste opravdu pracovali: jen uvidíte, jak se to dělávalo, a jak se to dělá teď.

Krátce řečeno - je tady spousta věcí, které můžete vidět a podnikat - pochopitelně mimo užívání si krásného moře a slunce na orebičských plážích.

Chobotnice á la Anto (můj otec)
Je to těžší, než jen pít víno - vinobraní
Vinná réva
Přípitek - na terase apartmá

HLAVNÍ
STRÁNKA
O OREBIČI APARTMÁNY - UBYTOVANI CENY A
REZERVACE
AKTIVITY ZVLÁŠTNÍ
SLEVY
KONTAKTNÍ
INFORMACE

Dovolena v Chorvatsku - ubytování v soukromí
APARTMÁNY DAJAK, Orebič, Pelješac, Chorvatsko (c) 1999. - 2006.