Dajak Apartmány - Chorvatsko, Orebič - ubytovani:

Apartmány Dajak v Orebiči, Pelješac, Chorvatsko - pohled na důmNení to ani hotel, ani luxusní vila - jen takový rodinný exkurz do světa turistického podnikání. Takže se ani tak moc nesoustředíme na kvantitu, ale spíše na kvalitu poskytovaných služeb.
Nabízíme dvě plně vybavená apartmá, každé se samostatným vstupem; obě jsou si vzájemně podobná. Na obrázku vlevo můžete vidět část více-méně samostatného domu, ve kterém se obě apartmá nacházejí. Jedno z nich je v přízemí; druhé v prvním patře, přístupné ze schodiště vzadu za budovou. Každé z apartmá má dvě ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelnu a záchod. Jak je na obrázku vidět, každé z apartmá má terasu, ta v přízemí má téměř 50 metrů čtverečních - je to báječné za horkých letních dní. Když je řeč o horku - i když slunce pálí, uvnitř je i bez klimatizace příjemně.

Dajak apartments in Orebic, Peljesac, Croatia - window view Dům samotný se nachází na výborném místě - uprostřed mezi nejlepší orebičskou pláží a centrem města s obchody, restauracemi, bary atd. Vzdálenost ke kterémukoliv z výše uvedených míst je méně, než 150 metrů, tedy dvě minuty chůze.

Přesto má dům klidné okolí dalších rodinných domků, je obklopen zahradou, kde je místo pro Vás, Vaše děti, zvířecí miláčky i auta. Zahrada je obehnána zdí, takže si ani nevšimnete, že jste zrovna v centru Orebiče. Dajak apartments in Orebic, Peljesac, Croatia - window view
Na horním obrázku je pohled z jižního okna horního apartmá. Vlevo je pohled na sever, spojující dohromady nádhernou orebičskou scenérii kopců a moře.

Zpátky k vlastním apartmá. Kuchyň každého z nich je vybavena ledničkou, sporákem, troubou a dřezem. Mimo 4 lůžek v ložnicích je v každém z nich jedno další lůžko (přistýlka) v obývací místnosti. Každé z apartmá je tedy obyvatelné 5 osobami. Ložnice jsou po dvou, každé z apartmá má celkem 50 čtverečních metrů

Samozřejmě, že to ještě není všechno. Místo je ideální i pro Vašeho psa či kočku a jejich pobyt je samozřejmě možný, dokonce VÍTANÝ - naše rodina miluje zvířata. Můžete také "ochutnat středomoří" v přírodních produktech, které naše rodina vyrábí už po generace na pelješackém venkově. Nejlepší je proslavené pelješacké víno a brandy. Vaším hostitelem budu pravděpodobně já nebo někdo z naší rodiny. My mladí se nějak domluvíme anglicky, italsky a francouzsky; starší pak nahrazují nedostatek jazykových znalostí známou jižní pohostinností. Můžete se podívat trochu více na to, co můžete čekat na nové stránce AKTIVITY.

Chcete více důvodů ... zrovna si nedokážu žádné vybavit, je skoro půlnoc. Myslím, že to stačilo, abychom se podívali na stránku cen a rezervací ;) . Nashledanou tam.

Galerie obrázků - klikněte si pro zvětšeninu
Dajak apartments in Orebic, Peljesac, Croatia - view of the house
Apartmány Dajak v Orebiči, Pelješac, Chorvatsko - view of the house
Apartmány Dajak v Orebiči, Pelješac, Chorvatsko - bedroom
Apartmány Dajak v Orebiči, Pelješac, Chorvatsko - kitchen
 
plánek apartmá - klikněte si pro zvětšeninu
   

přízemí

první patro

   
 

HLAVNÍ
STRÁNKA
O OREBIČI APARTMÁNY - UBYTOVANI CENY A
REZERVACE
AKTIVITY ZVLÁŠTNÍ
SLEVY
KONTAKTNÍ
INFORMACE

Dovolena v Chorvatsku - ubytování v soukromí
APARTMÁNY DAJAK, Orebič, Pelješac, Chorvatsko (c) 1999. - 2006.